Gadżety firmowe zdobione termotransferem odblaskowym

Posted on

gadżety firmowe

gadżety firmowe

Gadżety reklamowe są produktami, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich firm. Na ich zakup decydują się zarówno korporacje o międzynarodowym zasięgu, jak i małe, rodzinne przedsiębiorstwa. Nie ma w tym nic dziwnego – są to wyroby niedrogie i jednocześnie niezwykle skuteczne. W zależności od wybranej metody, zdecydować możemy się zakup od kilku do kilku tysięcy sztuk danego gadżetu. Do kategorii tego typu wyrobów zalicza się między innymi notesy, długopisy, kubki, koszulki, torby oraz parasole. Wykorzystywać  można je na wiele różnych sposobów – wysyłając klientom z okazji urodzin firmy czy świąt takich, jak chociażby Boże Narodzenie lub wręczając podczas rozmaitych branżowych eventów – targów, sympozjów lub konferencji. Jedną z metod znakowania reklamowych upominków jest termotransfer odblaskowy. Co warto wiedzieć na temat tej techniki? Poniżej garść przydatnych informacji.Czym są gadżety firmowe zdobione termotransferem odblaskowym? Jest to technika pośrednia, która opiera się o przeniesienie określonego nadruku przy pomocy specjalnego nośnika. Jest ona zbliżona do klasycznego sitodruku, lecz w przeciwieństwie do niego, stosować można ją również w trudno dostępnych miejscach. Do przenoszenia nadruków wykorzystuje się tutaj specjalne prasy lub tradycyjnego żelazko. Jedną z zalet tej techniki jest możliwość przechowywania nośników przez długi czas. W zależności od podłoża, nadruki mogą być aplikowane z wykorzystaniem specjalnego kleju.

Jak zdobi się tego typu gadżety firmowe? Transfer odblaskowy wykonuje się z zastosowaniem plotera tnącego lub laserowo, z folii pokrytej specjalnym klejem flex. Folię odblaskową Flex wgrzewa się w odzież przy pomocy termoprasy. Podczas znakowania artykułów tekstylnych oraz gadżetów reklamowych, wykorzystuje się stosowne folie, na których odwzorowane mogą zostać metaliczne nadruki lub odblaskowe elementy. Technika ta świetnie sprawdza się w przypadku koszulek oraz kurtek.

gadżety firmowe tego typu to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm, którym zależy na wykonaniu upominków o doskonałej widoczności. To także świetna propozycja dla osób chcących zakupić odzież ochronną lub roboczą.

Tags: , ,